Specialistii 4mind

Loredana

Larionescu

Psihoterapeut


Bucuresti


L-V 10:00-18:00


Programari: loredana.larionescu@gmail.com


📞021-527.78.32


Natalia

Constantinescu

Psiholog. Psihoterapeut


Bucuresti


L-D Program flexibil


Programari: natalia_constantinescu@yahoo.com


📞021-527.78.30


Claudia

Scornea

Coach


Craiova


L-V 09:00-19:00


Programari: claudia@dasscenter.ro


📞021-527.78.34


Liliana

Dinescu

Psiholog. Psihoterapeut. Coach


Bucuresti


L-V 10:00-20:00, SB 10:00-16:00


Programari: liliana.dinescu27@gmail.com


📞021-527.78.33


Delia

Aldescu

Psihoterapeut


Bucuresti


L-V Program flexibil


Programari: office@cabinet-psihologic-online.ro


📞021-527.78.37


Carmen Dolores

Gosa

Psihoterapeut


Bucuresti


Programari: gcarmendolores@yahoo.com


📞021-527.78.36


Ioana

Bejan

Psihoterapeut Adlerian


Bucuresti


L-S Program flexibil


Programari: psihioanabejan@gmail.com


📞021-527.78.35


Mirela Claudia

Filip

Psiholog. Psihoterapeut


Cluj Napoca


L, Mi, S, D 09:00-14:00, 20:00-23:00


Programari: info@confidentonline.eu


📞021-527.78.31


Andreea

Arsene

Psihoterapeut


Lugoj


L 10:00-13:00, Ma 16:00-18:30, J 15:00-18:30


Programari: psihoterapie.andreea.arsene@gmail.com


📞021-527.78.43


Elisa

Paraschiv

Psihoterapeut


Bucuresti


L-Mi 9:00-12:00, J 9:00-12:00, 15:00-17:00, V 10:00-14:00


Programari: elisa.paraschiv@gmail.com


📞021-527.78.40


Anca

Kosina

Psihoterapeut


Bucuresti


Ma-Mi 12:00-16:00, J 15:00-20:00


Programari: ancakosina@yahoo.com


📞021-527.78.42


Iunia

Cordea

Coach


Cluj Napoca


L-V 8:00-17:00


Programari: iunia@iuniacordea.ro


📞021-527.78.38


Marana A.L.

Papagheorghiu

Psihoterapeut


Bucuresti


Program flexibil


Programari: marana@terapiesiconsiliere.ro


📞021-527.78.46


Alexandra

Teleman

Psihoterapeut


Iasi


Mi-D Program flexibil


Programari: cabinetteleman@gmail.com


📞 021-527.78.50


Gina

Bulai

Coach


Bucuresti


L-Mi 9:00-12:00, J-V 14:00-19:00, S-D 14:00-16:00


Programari: gina.bulai.training@gmail.com


📞 021-527.78.48


Mihaiela

Avramescu

Psihoterapeut


Buzau


L 9:00-17:00, Ma 12:00-20:00, Mi 9:00-17:00, J 12:00-20:00, V 9:00-17:00, S-D program flexibil


Programari: avramescu_mihaiela@yahoo.com


📞 021-527.78.44


Roxana

Grigorean

Psihoterapeut


Bucuresti


L 8:00-13:00, Mi 8:00-20:00, J 16:00-21:00, V 16:00-20:00, S 8:00-14:00


Programari: roxana.grigorean@gmail.com


📞021-527.78.41


Monica

Carligea

Psihoterapeut


Bucuresti


L 9:00-14:00, Ma 10:00-18:00, Mi 9:00-18:00, J 9:00-14:00, V 9:00-19:00, S 9:00-19:00


Programari: monica@sensemaker.ro


📞 021-527.78.47


Lucia

Matei-Golopenta

Psihoterapeut


Bucuresti


L-Mi 8:00-13:00, J-V 8:00-12:00


Programari: lmateigolopenta@yahoo.com


📞021-527.78.45


Mihaela

Funaru

Psihoterapeut


Brasov


L-V 9:00-14:00, 16:00-19:00, S-D 10:00-13:00


Programari: programaricabinet67@gmail.com


📞021-527.78.39


Cosmina

Cucu

Psihoterapeut


Bucuresti


L-Ma 19:00-21:00, J 19:00-21:00, S-D 16:00-20:00


Programari: cosminacucu@outlook.com


📞021-527.78.53


Andreea

Giurgila

Life Coach NLP


Bucuresti


L-V 11:00-18:00


Programari: andreea@go2coaching.ro


📞021-527.78.51


Oana

Nastase Bleckenwegner

Coach


Bucuresti


Ma-Mi 16:00-20:00


Programari: nastase.oana@gmail.com


📞021-527.78.52


Adolf

Papp

Psihoterapeut


Sfantu Gheorghe


Program flexibil


Programari: pappadolf@gmail.com


📞 021-527.78.49


Catalina

Sandru

Psiholog clinician. Psihoterapeut cognitiv comportamental


Arad


L-S 15:00-19:00


Programari: contact@catalinasandru.ro


📞021-527.78.57


Adrian

Dumitrescu

Psihoterapeut


Bucuresti


L-V 17:00-20:00


Programari: psihologadriandumitrescu@gmail.com


📞021.527.78.58


Alexandra

Secanu

Psihoterapeut


Bucuresti


L 9:00-18:00, Ma 9:00-19:00, Mi 9:00-18:00, J-V 9:00-19:00


Programari: alexandra@be-yourself.ro


📞021-527.78.56


Iulia

Ciornei

Psihoterapeut


Bucuresti


L-S 8:00-20:00


Programari: iulia.ciornei@gmail.com


📞021-527.78.54


Raluca

Nedelcu

Life&Business Coach


Timisoara


L 14:00-18:00, Ma 16:00-20:00, Mi 10:00-16:00, J 12:00-16:00, V 10:00-14:00


Programari: ralucas.nedelcu@gmail.com


📞021.527.78.63


Ionel

Androne

Coach


Bucuresti


L-D Program flexibil


Programari: androne_ionel@yahoo.com


📞021-527.78.62


Alina

Alexandru

Psihoterapeut


Bucuresti


L-V 9:00-21:00


Programari: contact@alinaalexandru.ro


📞021-527.78.60


Nicolae

Gheorghe

Psihoterapeut


Craiova


L-J Program flexibil


Programari: nicolaengheorghe@gmail.com


📞021-527.78.61


Violeta

Mancas

Psiholog


Romania


Program flexibil


Programari: violetamancas@yahoo.com


📞In curand


Diana

Frandes

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: diana.frandes.c@gmail.com


📞In curand


Cristina

Anisescu

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: crissanisescu@gmail.com


📞In curand


Polixenia

Rodina

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: contact@polixeniarodina.com


📞In curand


Camelia

Bolocan

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: camibolocan@gmail.com


📞In curand


Florenta

Turlea

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: florenta_turlea@yahoo.com


📞In curand


Klara

Kajtar

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: kajtarklara@yahoo.com


📞In curand


Adriana

Bestea

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: adrianabestea@gmail.com


📞In curand


Erica

Venemozer

Coach. Psiholog


Romania


Program flexibil


Programari: ericavenemozer@gmail.com


📞In curand


Stefania

Budacu

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: stef.budacu@yahoo.com


📞In curand


Miruna

Ursache

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: miruna.ursache@quan.ro


📞In curand


Oana-Cristina

Petrescu

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: petrescu_oana_cristina@yahoo.com


📞In curand


Mircea-Alexandru

Zgardau

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: mircea.zgardau@gmail.com


📞In curand


Andreea

Costache

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: email@email.com


📞In curand


Anca

Virzob

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: anca.virzob@gmail.com


📞In curand


Amanda

Andrisan

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: amandaandrisan.cabinetpsi@gmail.com


📞In curand


Evelina

Chira

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: evelinaturturica16@gmail.com


📞In curand


Ana Cristina

Babita

Psiholog


Romania


Program flexibil


Programari: email@email.com


📞In curand


Andreea

Macovei

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: andreea.macovei0606@gmail.com


📞In curand


Cristina

Radulea

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: cristinaracoach@gmail.com


📞In curand


Flavia

Nadejde

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: nadejdeflavia@yahoo.com


📞In curand


Stela

Pruteanu

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: psihologstelapruteanu@yahoo.com


📞In curand


Gabriela

Ilie

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: coachgabrielailie@gmail.com


📞In curand


Iuliana Rotaru

Iuliana Rotaru

Iuliana

Rotaru

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: contact@nlpconcept.ro


📞In curand


Daniela

Militaru

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: danielamilitaru808@gmail.com


📞In curand


Ruxandra

Savulescu

Psihoterapeut


Romania


Program flexibil


Programari: ruxandrasavulescu@gmail.com


📞In curand


Simona

Czudar

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: simonaczudar@gmail.com


📞In curand


Lavinia

Popa

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: office@delaconta.ro


📞In curand


Diana

Nitescu

Psiholog


Romania


Program flexibil


Programari: dianan@hr-hp.com


📞In curand


Anca

Rugina

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: hello@ancarugina.coach


📞In curand


Ileana

Daian-Sova

Coach


Romania


Program flexibil


Programari: programaricabinet67@gmail.com


📞In curand